Результаты поиска растений по названию → ""

Проектирование двора

Проектирование двора фото

При проектуванні невеликого двору головне визначитися з вирізом, на чому саме ви хочете зосередитися, що є пріоритетом. Якщо ви хочете більше зелених насаджень і клумб доведеться все грамотно спланувати наприклад, відмовитись від повноцінної обідньої зони на відкритому повітрі.

Якщо, навпаки, важливіше сидіти з родиною та друзями на вулиці, то камін із зручною лавкою поруч може зайняти центральне місце. У цьому випадку клумби можна замінити контейнерами і горщиками з квітами, які не займають багато місця.

Для невеликих дворів проблема сусідів актуальна, адже часто будинки знаходяться зовсім поруч, і дуже хочеться сховатися від сторонніх очей. Високий паркан стає необхідністю, і щоб він не м'явся, не виглядав грубим і масивним, можна вибрати оригінальні варіанти дизайну.

Для невеликих площ ідеально підійдуть високі теплі клумби та фальби. Це чудовий варіант для невеликого городу з зеленню і красивими квітами. У випадку, якщо господарі вирішили, що найважливішим є вільний простір, то доглянутий газон буде посередині ділянки.

У тісному дворі від басейну краще відмовитись, його можна повністю замінити джакузі на відкритому повітрі. Правильне планування дозволить залишити на подвір’ї місце для двох чи більше шезлонгів, буде трішки газону та кілька різних клумб, і навіть величезна ваза, яка стане родзинкою проекту. І хто сказав, що тут не вистачає місця?

Якщо у дворі немає місця для великої альтанки, її можна замінити садовою гойдалкою під перголою, просто лавочкою під лозою на арці. Невеликий фонтан стане головною деталлю, а вздовж огорожі буде багато зелені.

Ще один чудовий приклад вдалого планування. Для сімей з дітьми важливіше обладнати дитячий майданчик, а не шезлонги, тому для цього виділений найпростіший куточок. Однак місця для літньої кухні та невеликого водойми з водоспадом вистачило.

Власники цього будинку, мабуть, воліють їсти на вулиці влітку, тому основну частину ділянки займала добре обладнана тераса з набором садових меблів. Альпіністичні рослини, ковані світильники, альпінарій, де ростуть невибагливі рослини для альпійських гірок - все продумано і добре сплановано.
Якщо на подвір’ї немає абсолютно місця, зробіть доріжку до самої веранди привабливою. У випадку з такими дуже вузькими подвір’ями варто вибрати гарне покриття, наприклад, можна влаштувати візерунок з кам’яних плит.

Дзеркало на вулиці, на паркані. Зверніть увагу, як добре працює техніка, яку дизайнери часто використовують, щоб візуально збільшити вузькі та тісні кімнати! Внутрішній дворик обладнаний дзеркалом, куточок їдальні на вулиці зовсім не виглядає тісно і стиснуто між огорожами.

Прекрасний приклад контейнерного саду! Підхід до будинку вражає своєю різноманітністю, приємними для очей кольорами, і не було потреби розбивати клумби. Приємно для ока і сама стежка, що веде до вхідних дверей, спочатку облицьована плиткою та камінням.

Якщо внутрішній дворик затиснутий між двома основними будівлями, ви можете використовувати це місце. Дві основні стіни тепер на місці, досить було лише високого паркану з третьої сторони та легкого навісу від сонця. Дуже затишна зона відпочинку, закрита від сторонніх очей та вітру. Зверніть увагу на вертикальний сад, який буквально став картиною за обіднім столом.

Бажаєте замовити ландшафтний дизайн у Львові? Телефонуйте в Renesans Style!